BAKOTA

Legendary Swim

Легендарний заплив в Бакотській затоці
September 11, 2021
  • Візьми участь в запливі у фантастичній та незвіданій локації - Бакотській затоці. Стартове містечко та масові дистанції на 3 та 6км знаходяться на титорії Староушицької ОТГ та Національного природного парку "Подільські Товтри". Найбільш досвідчені учасники матимуть змогу здолати дистанцію у 42км за течією Дністра до бази відпочинку Услад. Всі деталі щодо реєстрації - у правилах нижче.
  • Локація та дистанція, про яку інші лише мріють

Registration

Video from the last year:

Details:

Стартове містечко та зона старту всіх дистанцій розміщено на оглядовому майданчику за координатими: 48.58601869418002, 27.001475243983446

General rules

Race Regulations

НАГОРОДЖЕННЯ:

Дорослі:
Абсолютні переможці: перші 3 чоловіки та 3 жінки на кожній дистанцій (крім Squad)
Переможці у вікових групах: перші 3 фінішери, окремо для чоловіків та жінок у вікових групах серед дорослих 14-19, 20-29, 30-39, 40-49, 50+ та дітей 7-9, 10-11, 12-13.

Важилво! Нагородження у вікових категоріях на дистанціях Sprint не проводиться.

ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ:
Мінімальний вік учасників: Kids - 7 років, Sprint - 12 років, Hero - 14 років, Legend - 16 років, Ultra - 18 років
!!!Всі учасники молодші за 16 років, мають надати лист зі згодою батьків

ЛІМІТИ ЧАСУ:
Ultra - 13:00:00 годин (10км - 4 години, 21км - 7 годин, 32км - 11 годин, 42км - 13 годин.
Sprint - 1:30:00
Kids - 0:30:00

Yes

Гідрокостюми: обов'язкові, при t води < 19 градусів; дозволені, при t води < 24C;
Старт проводиться тільки з буйком, наданим організаторами на період старту
Можна брати участь в своїй шапочці для плавання
GPS годинники та HR монітори дозволені
Драфтінг дозволений
Дозволено отримувати допомогу від спортсменів
Учасники запливу Ulta отримують індивідуальний супровід

No

Не допускаються до участі особи (DNS): без медичної страховки; без підписаної згоди про ознайомлення та добровільне прийняття ризику; що не отримали стартовий пакет до закриття реєстрації; з особистими буями безпеки; що запізнились на трансфер до його відправлення; в стані алкогольного, наркотичного чи медикаментозного сп’яніння; з температурою чи ознаками ГРВІ (за рішення головного лікаря змагань).

Знімаються зі змагань особи (DQ): за неспортивну поведінку; за неповагу до інших учасників, волонтерів, глядачів, суддів чи організаторів змагань; за залишене сміття (littering); за оголення інтимних частин тіла поза роздягальнею, за невірне проходження 3 і більше контрольних буїв, за невірне проходження 1 фінішного чи поворотного буя; (COVID) за знаходження на територія стартового містечка без захисної медичної маски, що повністю закриває ніс та рот; (COVID) за знаходження осіб, що супроводжують учасника на територія стартового містечка без захисної медичної маски, що повністю закриває ніс та рот;

Знімаються з дистанції особи (DNF): що не вклалися в ліміт подолання контрольних точок на дистанції; що фінішують без буйка, шапочки або чіпу хронометражу.

До результату учасників додаються штрафні бали (penalty): 5 хвилин - за невірне проходження 1 контрольного буя; 12 хвилин - за невірне проходження 2 контрольних буїв.

Додаткові положення: при настанні будь-якої з вищезгаданих умов учаснику не повертаються кошти за реєстрацію; при знятті зі змагань учаснику видається стартовий пакет за виключенням буйка, медалі фінішера, чіпу хронометражу; при загрозі комфорту, здоров’ю чи життю інших учасників, організатори залишають за собою право вивести учасника за межі стартового містечка; за грубі порушення організатори на власний розсуд можуть позбавити учасника права брати участь в майбутніх стартах серії;

На будь-які рішення учасник може подати апеляцію, рішення по якій буде представлено публічно.

Links to the results will be published here after the race is over
інформація доповнюється
Учасники запливу Ultra отримують:
Індивідуальний супровід
Медичну страховку
Шапочку
Футболку
Медаль та нагороду фінішера
Спортивну сумочку
Трансфер з місця фінішу

Учасники інших запливів:
Дорогий друже, ми хочемо, аби участь у наших стартах була максимально доступною, і ми збирала сотні спортсменів. Ми мріємо, щоб наші заходи залишали лише приємні спогади, а не купу сміття. І ми розуміємо, що всі учасники індивідуальні. Саме тому з цього року наші стартові пакети будуть максимально доступними, корисними та індивідуальними. Вони включатимуть:

Медаль фінішера
Страховка від нещасного випадку
Буйок для плавання (повертається на фініші)
Чіп хронометражу (повертається на фініші)
Харчування на дистанції та на фініші
Обід після фінішу
Доступ до інфраструктури: роздягальні, камера схову, туалети
Сувенірна продукція (за бажанням)
Кешбек 200 грн*

*ти отримаєш код на знижку на 200грн в фан-шопі Legendary Swim. Це дуже чесна знижка, адже тобі не треба "придбати товара на 1000 грн, щоб нею скористатися" тощо. Ти сам вирішуєш, що тобі потрібніше і коли. За ці гроші ти можеш придбати собі плавальну шапочку, або використати кеш-бек як знижку для придбання рушника, футболки, спортивної пляшки, буйка чи худі. Тобі не обов'язково витрачати 200 грн одразу. Ти можеш зібрати 2 купони на знижку (200 грн + 200 грн), взявши участь у двох стартах Legendary Swim і використати їх разом. 600 грн - у трьох стартах, 1000 - у п'яти, тощо. Умови - максимально гнучкі. Єдині 2 обмеження: знижку не можна витрачати для придбання реєстрацій на інші запливи та передавати інших особам.

Ми сподіваємось, що таким чином, кожен отримає лише те, що йому потрібно. Більше не буде стопки з шапочками, пакета зі стартовими пакетами, футболок, якими витирають підлогу.
Учасники Ultra запливу не отримують очок ліги Legendary Swim Series.

Фінішери запливу отримують очки в залежності від результату. Очки учасників, набрані на кваліфікаційних запливах, сумуються. В залежності від набраних очок учасники змагаються за місце у рейтингу та нагороди в фіналі. Індивідуальні очки учасників, що входять до складу клубів сумуються в очки клубу, що беруть участь в клубному рейтингу.

Для кожної дистанції встановлено максимальну та мінімальну суму очок: Legend - 1000/100, Hero - 750/75, Sprint - 500/50, Kids - 250/25. Максимальну кількість очок отримує учасник, що зайняв 1ше місце у віковій категорії на дистанції. Результат інших учасників розраховується шляхом множення знижуючого коефіцієнту (T-FACTOR: Legend - 10, Hero - 14, Sprint - 16, Kids - 25) на різницю у між часом учасника (Т2) та часом лідера у віковій категорії (Т1). Час зазначається у хвилина з округленням до сотих (0,00).

Формула: КІЛЬКІСТЬ ОЧОК = MAX POINTS - (T2 - T1) x T-FACTOR

MAX POINTS - максимальна кількість очок на дистанції
T2 - фінішний час учасника в хвилинах, з округленням до сотих 0,00 (gun time)
T1 - фінішний час лідера в хвилинах, з округленням до сотих 0,00 (gun time)
T-FACTOR - коефіцієнт зниження кількості очок
FLOOR POINTS - мінімальна кількість очок, на дистанції

Приклад (дистанція 10км):
500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@legendaryswim.com to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.